A 2008/09. tanév eredményei
Továbbtanulás
Gimnázium 25%
Szakközépiskola 30%
Szakiskola 35%
Szakképző iskola 7,5%
Speciális szakiskola 2,5%
Alsó tagozat
Országos Logika Verseny 12 tanulóból 3 bejutott a döntőbe felkészítő: Oláh Éva
Gál Ádám János 4.b (11. hely)
Gál Barbara 4.b
Mucsinyi László 4.b
Diadal rajzverseny „Magyarország természeti és épített értékei”
Breitkopf György építész felajánlása:
Gál Barbara
Tenyeri Krisztián
Tudor Országos Nyelvtan Levelezőverseny 3db 2. hely felkészítő: Visnyei Pálné
Baráth Richárd
Csikós Dániel
Rafael Emese
Népművészeti verseny Tápiógyörgyén
Helyi mesemondó verseny szervezése
Tudor Országos Matematika Levelezőverseny 7db 1. hely felkészítő: Bagyinszki Boglárka
Baráth Richárd
Berényi Annamária
Bráder Amanda
Csikós Dániel
Donkó Márk
Pethő Dávid
Prága Kristóf
helyi szépírás verseny
1.osztályosok: I. helyezés: Nyitrai Petra
II. helyezés: Szécsényi Laura
III. helyezés: Juhász Adrienn
2.osztályosok: I. helyezés: Kasza Laura
II. helyezés: Szalontai Máté
III. helyezés: Buzár Tamás
3.osztályosok: I. helyezés: Baráth Richárd
II. helyezés: Prága Kristóf
III. helyezés: Csikós Dániel
4.osztályosok: I. helyezés: Tóth Tamás
II. helyezés: Gál Barbara
III. helyezés: Mucsinyi László
Bendegúz Levelezőverseny minden tanuló kiváló minősítést szerzett felkészítő: Faragó Tünde
Mindenki arany fokozatot szerzett:
Gál Barbara 4.a anyanyelv
Mucsínyi László 4.a olvasás, szövegértés
Pallagi Zoltán 4.a anyanyelv, olvasás, szövegértés
Tóth Tamás 4.a anyanyelv, olvasás, szövegértés
Tóth Tamás, Berényi Annamária rátermettség
Felső tagozat
Titok Országos Természetismeret Levelező Verseny döntő felkészítő: Kollár Ferenc
Horváth Éva 1.hely
Németh András 4. hely
A Kossuth Lajos Gimnázium által szervezett Tóth-Czifra Mihály területi matematika verseny felkészítő: Szabó Ildikó
Király Krisztián 1. hely
A Pest megyei angol nyelvi vers- és prózamondó verseny felkészítő: Bódiné Bíró Erika
Merczel Dóra 5-6.kcs.vers 1.hely felkészítő: Kollár Ferencné
Balogh Béla 7-8. kcs. Vers 1. hely
Mucsínyi Bianka az 5-6. korcsop. próza 1.hely
Gúth Dávid 7-8. kcs. 1.hely
Az BME angol nyelvű, alapfokú, C típusú nyelvvizsgán Bozóki Vivien és Király Krisztián 8. osztályos tanulók szereztek nyelvvizsgát. felkészítő: Kollár Ferencné
Az Origo angol nyelvű, alapfokú, C típusú nyelvvizsgán Balogh Béla 8. osztályos tanuló szereztek nyelvvizsgát. felkészítő: Bódiné Bíró Erika
Bendegúz anyanyelvi levelező verseny: felkészítő:Cziráné Fehér Anita
Mucsinyi Bianka arany
Pallagi Eszter arany
Tóth Nikolett ezüst
Tóth Viktor ezüst
Miknai Alexandra ezüst
Csákó Rebeka bronz
Pallagi Eszter rátermettség arany
Bendegúz természetismeret levelező verseny felkészítő: Kasza Krisztina
Merczel Dóra arany
Miknai Alexandra arany
Pallagi Eszter arany
Solti Rebeka ezüst
Csákó Rebeka ezüst
Hidegföldi Attila bronz
Szabó Tímea bronz
Tóth Nikolett bronz
Tóth Viktor bronz
felkészítő: Dr. Ácsné Hild Jolán
Bolyai matematika verseny
64. hely 101 csapatból 5.osztály
Bugyi Kristóf, Gúth Nikoletta, Király Andrea, Vankó Csilla
73. hely 118 csapatból
Gáspár Szabina, Miknai Alexandra, Pallagi Eszter, Tabányi András.
A Zrínyi Ilona matematika verseny területi vetélkedő
Tabányi András, Pallagi Eszter és Gáspás Szabina. Ők a középmezőnyben végeztek.
A Gárdonyi Géza országos logikai levelező verseny
Pallagi Eszter a 141., Gáspár Szabina pedig a 261. helyet szerezte meg.
Honismeret levelező versenyen 3 csapatból egy a megyei döntőben 8. helyezést ért el.
Résztvevők: Pallagi Eszter, Gombkötő Georgina, Szabó Tímea.
felkészítő: Füle Zsuzsanna:
Bendegúz nyelvész versenyen vett részt néhány 8.osztályos tanuló
A TITOK nyelvtan versenyen az 5.-esek vettek részt. Mindkét versenyben a megyei fordulóig jutottak a gyerekek.
Iskolai fogalmazásíró verseny.
felkészítő: Bódiné Bíró Erika:
Országos angol nyelvi levelező verseny
Major Mirella 22.hely
Merczel Dóra 63. hely
A Ceglédi Kossuth Gimnázium által szervezett tanulmányi verseny
Balogh Béla 4. hely
London Bridge angol nyelvi versenyen országos döntő
Varga Stefánia 5.o. 4. hely
Balogh Béla 8.o. 3. hely
felkészítő: Kollár Ferencné:
A Ceglédi Kossuth Gimnázium által szervezett tanulmányi verseny
Király Krisztián 5.hely
Bozóki Vivien 3.hely
Balogh Béla 4. hely
London Bridge angol nyelvi versenyen országos döntő
Vankó Csilla 5.o. 6. hely
Németh András 7.o. 5. hely
Bozóki Vivien 8.o. 10. hely
Király Krisztián 8.o. 6. hely.
felkészítő: Pozsonyi Zsolt:
III. korcsoport fiú teremfoci körzeti Tápiószentmárton december 4. helyezés
IV. „ fiú teremfoci körzeti Tápiószele december 3. helyezés
IV. „ lány kézilabda körzeti Kóka január 3. helyezés
IV. „ fiú nagyp.foci körzeti Farmos március 1. helyezés
IV. „ fiú nagyp.foci körzeti Farmos március 3. helyezés
felkészítő: Szabó Ildikó:
Országos Bólyai matematika csapatverseny megyei forduló
74 csapatból 23. hely (8.a.)
Vankó Katalin, Gúth Dávid, Kiss Imre, Király Krisztián.
34. hely (8.b.)
Bércesi Richárd, Kőszegi Adrián, Mohácsi Ferenc, Tóth Illés.
Zrínyi Ilona matematika verseny megyei forduló
Bércesi Richárd, Kőszegi Adrián, Kiss Imre, Király Krisztián, Mohácsi Ferenc és Tóth Illés
Közel 700 versenyzőből Király Krisztián 87., Mohácsi Ferenc 118., Tóth Illés 206. helyezett lett. A többiek is a mezőny első felében végeztek.
A csapatversenyben 90 csapatból a 29. helyezést érték el.
A Kossuth Lajos Gimnázium által szervezett Tóth-Czifra Mihály területi matematika verseny79 versenyzőből
Tóth Illés 18.hely
felkészítő: Németh Csaba:
Részt vett a megyei történelem versenyen Kiskunlacházán 8 fővel, a középmezőnyben végezve.
TITOK országos levelezős történelmi versenyen 10 fő vett részt.
TITOK országos történelemi versenyen pedig 9 fő vett részt.